ПРОЕКТ РІШЕННЯ (восьмої сесії восьмого скликання) Від.2021 року № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди орієнтовно

Дата: 04.06.2021 23:34
Кількість переглядів: 474

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                       ПРОЕКТ  РІШЕННЯ     

                                          (восьмої  сесії восьмого скликання)

 

Від.2021 року №

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної   ділянки в користування

на умовах оренди орієнтовною площею 0,0450 га

 

 

  Розглянувши клопотання Багинського Василя Михайловича про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою додо відведення земельної ділянки площею 0,045 га у користування на умовах оренди, з цільовим призначенням 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,   яка розташована  в с.Потіївка, вул.Центральна, 29 . Керуючись   ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань містобудування  будівництва,  земельних відносин, охорони навколишнього середовища, сільська рада

 ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  гр. Багинському Василю Михайловичу ( ідн.№)  дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0450 га, яка розташована  в с.Потіївка, вул.Центральна, 29 Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2. Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відведення земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища .

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора