A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Потіївська громада
Житомирська область, Житомирський район

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ( восьмої сесії восьмого скликання) Від 2021 року № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,00 га

Дата: 04.06.2021 23:28
Кількість переглядів: 82

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                    ПРОЕКТ    РІШЕННЯ     

                                      (  восьмої сесії восьмого скликання)

 

Від 2021 року №

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 2,00 га

 

 

  Розглянувши заяву гр.Харченка Юрія Анатолійовича з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,00 га,   яка розташована  за межами с.Потіївка, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Харченку Юрію Анатолійовичу   ( ідн.№ ) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки у власність площею 2,00 га кадастровий №1825087800:04:000:0488, зі зміною цільового призначення з земель запасу, для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Потіївка,  Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора