ПРОЕКТ РІШЕННЯ ( восьмої сесії восьмого скликання) Від 2021року № Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо вст

Дата: 04.06.2021 23:25
Кількість переглядів: 347

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                        ПРОЕКТ     РІШЕННЯ              

                                        ( восьмої сесії восьмого скликання)

 

Від 2021року №                                         

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації  із

землеустрою щодо встановлення

 (відновлення) меж

земельної ділянки частки (пай)

в натурі ( на місцевості)

 

 

   Розглянувши заяву гр. Матвійчука Володимира Адамовича з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (пай) в натурі ( на місцевості) загальною  площею 5,66 в умовних кадастрових гектарах, яка розташована за межами Гута-Потіївкого старотинського округу,  Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст.12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст.25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.26 п.34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Матвійчуку Володимиру Адамовичу (інд.№)   дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (паю) в натурі  ( на місцевості) загальною площею 5,66 в умовних кадастрових гектарах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами Гута-Потіївкого старотинського округу, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельної ділянки буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельних ділянок в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора