УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ  

                                       (восьмої  сесії восьмого скликання)

 

 

 

Від 2021  року №                                             

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відводу земельної ділянки

площею 2,0 га

 

 

  Розглянувши заяву гр. Панчішної Світлани Дмитрівни про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована за межами с.Стара Гребля, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Панчішній Світлані Дмитрівні (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га кадастровий № 1825087200:12:000:0129 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с. Стара Гребля,  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Панчішній Світлані Дмитрівні (інд.№)   земельну   ділянку площею 2,0 га кадастровий   №1825087200:12:000:0129 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами  с. Стара Гребля, Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО