ПРОЕКТ РІШЕННЯ (восьмої сесії восьмого скликання) Від 2021 року № Про затвердження проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га

Дата: 04.06.2021 22:50
Кількість переглядів: 268

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ  

                                       (восьмої  сесії восьмого скликання)

 

 

 

Від 2021  року №                                             

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відводу земельної ділянки

площею 2,0 га

 

 

  Розглянувши заяву гр. Шаталової Оксани Василівни про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована за межами с.Моделів, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Шаталовій Оксані Василівні (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га кадастровий № 1825087800:07:000:0361 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Моделів,  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Шаталовій Оксані Василівні (інд.№)   земельну   ділянку площею 2,0 га кадастровий   №1825087800:07:000:0361 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами  с. Моделів, Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора