ПРОЕКТ РІШЕННЯ ( восьмої сесії восьмого скликання) Від .2021 р. № Про затвердження технічної документації і передачу земельних ділянок в оренду під існуючими енергетичними об’єктами в межах населених

Дата: 04.06.2021 22:44
Кількість переглядів: 274

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                    ПРОЕКТ      РІШЕННЯ  

                                    ( восьмої  сесії восьмого  скликання)

 

Від .2021  р.  №

Про затвердження технічної документації

 і передачу земельних ділянок

в  оренду під існуючими енергетичними

об’єктами в межах населених пунктів с. Облітки, с.Вівче,

с.Дітинець, с.Морогівка, с.Стара Гребля

 

       Розглянувши клопотання АТ «Житомиробленерго» з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок загальною площею 0,0753 га в натурі  (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами напругою 10-110 кв. в межах населених пунктів: с. Облітки, с.Вівче, с.Дітинець, с.Морогівка, с.Стара Гребля . Керуючись ст. 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  ст. 12 ,116, 124 , 125, Земельного кодексу України , з висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 Вирішила:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами напругою 10-110 кв. загальною площею 0,0753 га в кількості 83 шт.терміном на 49 років під 12% річних , які розташовані в межах  населених пунктів:  с. Облітки, с.Вівче, с.Дітинець, с.Морогівка, с.Стара Гребля,  Потіївської сільської ради, Радомишльського району, Житомирської області

2. Передати АТ «Житомиробленерго» земельні ділянки в кількості 83 шт.  згідно додатку, загальною площею 0.0753 га в оренду.

3. Доручити сільському голові укласти договір оренди на земельні ділянки з цільовим призначенням – для розміщення , будівництва , експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії ( код КВЦПЗ-14.02) загальною площею 0.0753 га. в кількості 83 шт.терміном на 49 років під 12%  річних.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                      Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора