УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                     ПРОЕКТ   РІШЕННЯ  

                                        (восьмої сесії восьмого скликання)

 

 

 

Від.2021  року №                                           

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відводу земельної ділянки

площею 0,9350 га

 

 

  Розглянувши заяву гр. Сліпченка Степана Антоновича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,9350 га, яка розташована в с.Будилівка, вул.Хмельова, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити гр. Сліпченку Степану Антоновичу (ідн.№)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 0,9350 га кадастровий №1825086903:03:002:0013 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с.Будилівка, вул.Хмельова, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Сліпченку Степану Антоновичу (інд.№ )  земельну   ділянку площею 0,9350 га кадастровий №1825086903:03:002:0013 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  в  с.Будилівка, вул.Хмельова, Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                        Марина ПЛЕЧКО