Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Дата: 03.06.2021 06:35
Кількість переглядів: 489

Уряд 19 травня 2021 року конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Зміни щодо призначення житлових субсидій торкнуться питання наявності в особи декількох об’єктів житла.

Вказаним рішенням Уряду передбачено:

1. Не враховувати доходи від розміщення депозитів, оскільки банківські установи подають звіт до ДФС загальною сумо, і наразі відсутня персоніфікована інформація про доходи фізичних осіб від розміщення депозитів.

2. Збільшити до 100 тис. грн суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якої позбавляє громадян права на отримання житлової субсидії (наразі це 25 прожиткових мінімумів, або 56 750 гривень).

3. Не враховувати житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), а також ті, які знаходяться в сільській місцевості (в основному це спадщина). 

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії

Таким чином, призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія: 

  • надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі); 
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання); 
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації). 

 

Програма житлових субсидій – це адресна підтримка громадян, які не мають можливості оплатити комунальні послуги. Особи які приховують свій майновий і матеріальний стан, мають тіньові доходи, не сплачуючи податки не зможуть отримати даний вид адресної  державної допомоги. Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора