УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                           РІШЕННЯ     

                                      (  сьомої сесія восьмого скликання)

від   07.05. 2021 року №  382                                                    

Про відміну рішення.

 

 

  Розглянувши заяву гр.Борової Надії Володимирівни  з проханням відминити рішення 6 сесії Потіївської сільської ради № 299 від 19.03.2021 року  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  земельної ділянки площею 0,12 га  на індивідуальне садівництво  , яка розташована за межами  с. Стара Гребля   . Керуючись  ст. 12.. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань містобудування , будівництва , земельних відносин, охорони навколишнього середовища, сільська рада

 ВИРІШИЛА

1 .Відмінити  рішення 6 сесії Потіївської сільської ради № 299 від 19.03.2021 року  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки плошею 0,12 га, на індивідуальне садівництво (01,05), зі зміною цільового призначення з земель запасу (16.00) яка розташована за межами  с. Стара Гребля.

2 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища .

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО