Потіївська сільська рада Радомишльського району

(сьомої  сесії восьмого скликання)

Від 07.05.2021 року № 381

Про добровільне припинення

право користування

земельною ділянкою

Розглянувши заяву гр. Янчук Валентини Петрівни з проханням добровільно припинити право користування земельною ділянкою площею 0,15 га, яка розташована  урочище Шавловське та площею 0,10 га урочище біля кузні. Керуючись п.34 ст.26 Закону України Про місце самоврядування  в Україні ст140,141,142, Земельного кодексу України, висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРіШИЛА:

1.Припинити, добровільно, право користування земельною ділянкою  гр. Янчук Валентини Петрівни площею 0,15 га, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована урочище Шавловське та площею 0,10 га урочище біля кузні,  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово –картографічні матеріали .

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                               Марина ПЛЕЧКО