РІШЕННЯ ( сьомої сесії восьмого скликання) Від 07.05.2021 року № 365 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

Дата: 12.05.2021 22:18
Кількість переглядів: 299

 

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                              РІШЕННЯ              

                                          ( сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021  року №  365                                         

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації  із

землеустрою щодо встановлення

 (відновлення) меж

земельної ділянки частки (пай)

 в натурі ( на місцевості)

 

 

  Розглянувши заяву гр.Шістки Тетяни Володимирівни, гр.Кузьменка Сергія Володимировича, гр.Кузьменка Віктора Володимировича, гр.Кузьменка Олександра Володимировича, гр.Кузьменко Галини Василівни  з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частку (пай) в натурі ( на місцевості) орієнтованою загальною  площею 4,77  в умовних кадастрових гектарах, яка розташована  за межами  с.Заньки, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати у спільну часткову по 1/5 гр. Шістки Тетяні Володимирівні (інд.№), гр.Кузьменку Сергію Володимировичу (інд.№), гр.Кузьменку Віктору Володимировичу (інд.№), гр.Кузьменку Олександру Володимировичу (інд.№), гр.Кузьменко Галині Василівні (інд.№) дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (паю) в натурі  ( на місцевості)  орієнтованою площею 4,77 в умовних кадастрових гектарах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с.Заньки, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельної ділянки буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельної ділянки в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора