Потіївська сільська рада Радомишльського району

(сьомої сесії восьмого скликання)

Від 07.05.2021 року № 363

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки комунальної

власності

Розглянувши заяви гр.Кураченка Леоніда Олександровича, гр.Кураченко Тетяни Іванівни, гр.Василевської Ольги Іванівни щодо відводу земельної ділянки площею 1,6104 га  яка розташована за межами с.Дубовик. Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (кадастровий №1825084200:01:000:0166) площею  4,8312 га яка  розташована за межами с.Дубовик з цільовим призначенням землі запасу (01.03), для ведення особистого селянського господарства, на три земельні ділянки площею 1,6104 га, 1,6104 га та 1,6104 га.
  2. Потіївській сільській раді  замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на  гр Кураченка Леоніда Олександровича, гр.Кураченко Тетяну Іванівну, гр.Василевську Ольгу Іванівну.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Потіївської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

Сільський голова                                                                      Марина Плечко