УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                             РІШЕННЯ     

                                      (  сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021 року № 355

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 1,1422 га

 

 

  Розглянувши заяву гр.Шерстюка Олександра Валерійовича  з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки  площею 1,1422 га,   яка розташована в  с.Прибуток, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Шерстюку Олександру Валерійовичу ( ідн.№) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки у власність площею 1,1422 га  кадастровий № 1825084200:03:000:0142, для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с.Прибуток,  Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО