РІШЕННЯ ( сьомої сесії восьмого скликання) Від 07.05.2021року № 353 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо вс

Дата: 12.05.2021 22:06
Кількість переглядів: 292

 

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                              РІШЕННЯ              

                                        ( сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021року № 353                                            

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації  із

землеустрою щодо встановлення

 (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

 

 

  Розглянувши заяву гр. Рець Зої Миколаївни,  гр.Визенгер Тетяни Миколаївни, гр.Демешок Таміли Миколаївни  з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частку (пай) в натурі ( на місцевості) загальною  площею 4,71 в умовних кадастрових гектарах, яка розташована за межами с.Облітки,  Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати  у спільну часткову по 1/3 гр.Рець Зої Миколаївні (інд.№),  гр.Визенгер Тетяні Миколаївні (інд.№),  гр.Демешок Тамілі Миколаївні (інд.№)   дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (паю) в натурі  ( на місцевості) загальною площею 4,71 в умовних кадастрових гектарах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с.Облітки, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельної ділянки буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельних ділянок в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора