Потіївська сільська рада Радомишльського району

(сьомої сесії восьмого скликання)

Від 07.05.2021 року № 351

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки комунальної

власності

Розглянувши заяви гр.Мусеєвої Ірини Володимирівни, гр.Поповича Олександра Васильовича, гр.Демешка Івана Віталійовича, гр.Мусаєва Петра Юрійовича, гр.Мудрак Лесі Віталівни, гр.Левицького Едуарда Анатолійовича, гр.Голуба Юрія Анатолійовича,  щодо відводу земельної ділянки площею 19,2155 га  яка розташована за межами с.Дорогунь. Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (кадастровий №1825084200:03:000:0133) площею 19,2155 га, яка  розташована за межами с.Дорогунь з цільовим призначенням землі запасу (01.03), для ведення особистого селянського господарства, на вісім земельних ділянок площею  по 2,00 га кожному, та 5,2155 га.
  2. Потіївській сільській раді  замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на  гр.Мусеєвої Ірину Володимирівну, гр.Поповича Олександра Васильовича, гр.Демешка Івана Віталійовича, гр.Мусаєва Петра Юрійовича, гр.Мудрак Лесю Віталівну, гр.Левицького Едуарда Анатолійовича, гр.Голуба Юрія Анатолійовича.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Потіївської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

Сільський голова                                                                      Марина Плечко