УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                               РІШЕННЯ              

                                          ( сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021  року №  350                                         

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації  із

землеустрою щодо встановлення

 (відновлення) меж

земельної ділянки частки (пай)

 в натурі ( на місцевості)

 

 

  Розглянувши заяву гр.Немировського Віталія Володимировича з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частку (пай) в натурі ( на місцевості) орієнтованою загальною  площею 3,75  в умовних кадастрових гектарах, яка розташована  за межами  с.Моделів, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Немировському Віталію Володимировичу (інд.№) дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (паю) в натурі  ( на місцевості)  орієнтованою площею 3,75 в умовних кадастрових гектарах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с.Моделів, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельної ділянки буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельної ділянки в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО