РІШЕННЯ ( сьомої сесії восьмого скликання) Від 07.05.2021 року № 348 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,8082 га

Дата: 12.05.2021 22:02
Кількість переглядів: 277

 

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                              РІШЕННЯ     

                                      (  сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021 року № 348

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 0,8082 га

 

 

  Розглянувши заяву гр.Мазника Назарія Ігоровича  з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,8082 га,   яка розташована в  с.Моделів, вул.Центральна Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Мазнику Назарію Ігоровичу ( ідн.№) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки у власність площею 0,8082 га , для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована в  с.Моделів, вул.Центральна  Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора