РІШЕННЯ ( сьомої сесії восьмого скликання) Від 07.05.2021 року № 342 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,60 га

Дата: 12.05.2021 21:55
Кількість переглядів: 276

 

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                              РІШЕННЯ     

                                              ( сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021 року № 342

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 0,60 га

 

 

  Розглянувши заяву гр.Шпака Андрія Павловича  проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,60 га, яка розташована  в с.Потіївка, вул.Шевченка 139 Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань містобудування  будівництва,  земельних відносин, охорони навколишнього середовища, сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Шпаку Андрію Павловичу ( ідн.№) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки площею 0,60 га.З них:

 площею 0,25 га,  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  яка розташована в с.Потіївка, вул.Шевченка, 139 Радомишльського  р-ну,  Житомирської обл.

площею 0,35 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с.Потіївка вул.Шевченка, Радомишльського району, Житомирської області.  

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища .

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора