УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                              РІШЕННЯ     

                                      (  сьомої сесії восьмого скликання)

 

Від 07.05.2021 року № 338

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 2,0 га

 

 

  Розглянувши заяву гр.Седляр Надії Анатоліївни  з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки орієнтованою  площею 2,0 га,   яка розташована в  с.Стара Буда, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Седляр Надії Анатоліївні ( ідн.№) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 2,0 га , для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована в  с.Стара Буда,  Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО