Потіївська сільська рада Радомишльського району

(  сьомої сесії восьмого скликання)

Від 07.05.2021 року № 335

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

щодо відводу земельної   ділянки

площею 1,2258 га

Розглянувши заяву гр.Демешок Олени Іванівни  з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 1,2258 га,   яка розташована  за межами с.Прибуток, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Демешок Олені Іванівні ( ідн.№) дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо відводу земельної ділянки у власність площею 1,2258 га кадастровий №1825084200:03:000:0141, зі зміною цільового призначення з земель запасу, для  ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Прибуток,  Радомишльського р-ну,  Житомирської обл.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО