УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                             РІШЕННЯ  

                                           (сьомої сесії восьмого скликання)

 

 

 

Від 07.05. 2021  року № 334                                             

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відводу земельної ділянки

площею 0,86 га

 

 

  Розглянувши заяву гр. Карбієвського Руслана Вікторовича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,86 га, яка розташована за межами с.Буглаки, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Карбієвському Руслану Вікторовичу (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 0,86 га кадастровий № 1825086902:02:001:0006 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Буглаки,  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Карбієвському Руслану Вікторовичу (інд.№)   земельну   ділянку площею 0,86 га кадастровий   №1825086902:02:001:0006 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами  с.Буглаки, Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО