Потіївська сільська рада Радомишльського району

(сьомої сесії восьмого скликання)

Від 07.05.2021  року № 329

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відводу земельної ділянки

площею 1,2329 га

Розглянувши заяву гр. Кравця Романа Миколайовича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 1,2329 га, яка розташована в с.Дубовик, вул.Центральна  Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Кравцю Роману Миколайовичу (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 1,2329 га кадастровий №1825084204:10:001:0042 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с. Дубовик, вул.Центральна Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Кравцю Роману Миколайовичу (інд.№)  земельну   ділянку площею 1,2329 га кадастровий №1825084204:10:001:0042 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  в  с.Дубовик, вул.Центральна Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою .

Сільський голова                                                                      Марина ПЛЕЧКО