рішенням шостої сесії

Потіївської сільської ради від 19.03.2021 р. № 254

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ВИПЛАТА одноразової ВИНАГОРОДИ ЖІНКАМ, ЯКИМ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги / центр надання адміністративних послуг / виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

12225, Житомирська область, с.Потіївка,

вул. Центральна, 31

Інформація щодо режиму роботи

• Понеділок  08:30-17:00
  • Вівторок     08:30-17:00
  • Середа        08:30- 17:00
  • Четвер        08:30- 17:00
  • П’ятниця    08:30- 16:00
  • Субота, неділя-вихідні

Обідня перерва 13:00-14:00

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

e-mail: pot_sovet@ukr.net

(4132) 5-31-46

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Укази Президента України

Указ Президента України від 25.12.2007 № 1254 „Про  одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 № 268 „Про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, та одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми”

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики України від 06.02.2012 № 59 „Про затвердження форм заявки про виділення бюджетних коштів, відомості виплати та звіту про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.02.2012 за № 276/20589 Наказ Мінсоцполітики «Про затвердження інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги» № 345 від 19.09.2006р.(зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Указ Президента України „Про присвоєння почесного звання України  „Мати-героїня”

Перелік необхідних документів

Заява про виплату винагороди із зазначенням способу виплати;

копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові.

У разі, якщо звертається уповноважена жінкою особа, також подається нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання.

Орган соціального захисту формує справу, до якої додає ксерокопію сторінки Указу Президента України

Спосіб подання документів

Заява та документи подаються жінкою особисто або уповноваженою нею особою у паперовій формі

Платність (безоплатність) надання