Директор департаменту праці,

про проведення онлайн обласного конкурсу до Дня матері, Дня сімї

«Я люблю тебе, мамо!»

І. Мета і завдання

1. Обласний конкурс «Я люблю тебе, мамо!» (далі – Конкурс) – це комплекс заходів до Дня сім’ї, Дня матері, які проводяться в усіх населених пунктах області за ініціативи Департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації (далі – Департамент).

1. Метою Конкурсу є пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу української нації, її культуру і побуту; виховувати глибокі почуття любові до батьків, свого роду, почуття пошани.

1. Завдання Конкурсу:

виявлення та підтримка родин, які зберігають традиції української сім’ї;

стимулювання родин та дітей у сфері національних традицій, народних ремесл;

популяризація традиційної народної культури, історичної спадщини рідної країни;

залучення родин до сімейних традицій;

прищеплення любові до неоціненного скарбу – матері, бути вдячним своїм матерям;

виховання дбайливого й уважного ставлення до мам і бабусь;

привернення уваги широких кіл громадськості до питання нагальної необхідності сімейних засад.

ІІ. Організатори

2.1.     Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації.

2.2.     Структурні підрозділи райдержадміністрацій, міських, сільських, селищних рад, до компетенції яких відноситься питання реалізації сімейної політики (далі – Структурні підрозділи).

2.3.     Громадські організації (за згодою).

2.4.     Засоби масової інформації.

ІІІ. Організація проведення Конкурсу

3.1.     Загальне керівництво організацією та проведення Конкурсу здійснюється Департаментом.

3.2.     Для проведення Конкурсу утворюються районні, міські, обласний організаційні комітети та журі.

3.3.     Організаційний комітет Конкурсу складається з представників засновників і фахівців у галузі сімейної політики та забезпечує якісну підготовку і реалізацію програми Конкурсу.

IV. Учасники Конкурсу

4.1.   Учасниками Конкурсу є діти шкільного віку (7-17 років).

4.2.    Кількість учасників Конкурсу 40 осіб.

V. Програма проведення Конкурсу

5.1.   Умови участі в онлайн Конкурсі:

• до 22 квітня 2021 року заповнити заявку на участь у Конкурсі;
  • надіслати до 01 травня 2021 року на адресу відділу сімейної, гендерної політики Департаменту (vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua) відео оригінального привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з вашою матусею (за бажанням).

VІ. Порядок проведення фіналу Конкурсу

6.1.               Департамент визначає дату проведення фінальної частини.

6.2.     Організаційний комітет Конкурсу формує списки учасників фіналу Конкурсу за результатами його проведення.

6.3.     За підсумками Конкурсу проводиться нагородження переможців.

VII. Контактна інформація

7.1.               Відповідальні: Шмаюн Тетяна Михайлівна – начальник відділу сімейної, гендерної політики, тел. (0412) 47-47-57;

Карпенко Ольга Євгеніївна – головний спеціаліст відділу сімейної, гендерної політики, тел. (0412) 47-47-57.

Начальник відділу сімейної, гендерної

політики                                                                                 Тетяна ШМАЮН

Головний спеціаліст відділу сімейної,

гендерної політики                                                                Ольга КАРПЕНКО

Тетяна Оріховська  47 50 46

на участь в онлайн обласному конкурсі до Дня матері, Дня сімї

«Я люблю тебе, мамо!»

Прізвище, ім'я
Дата народження
Населений пункт проживання
Номер маобільного телефону
Місце навчання
Назва конкурсної роботи
З умовами Конкурсу ознайомлений (а)

Обласний онлайн-конкурс творчих робіт

до Дня матері та Дня сімї

З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини, як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу української нації, її культуру і побуту; виховувати глибокі почуття любові до батьків свого роду, почуття пошани департаментом правці,  соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації  оголошується онлайн-конкурс.

На конкурс подаються підготовлені роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

Умови участі в онлайн-конкурсі:

• До 22 квітня 2021 року заповнити заявку на участь у конкурсі;
  • Надіслати до 01 травня 2021 року на адресу Департаменту vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua відео оригінального привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з вашою матусею.

Положення про обласний конкурс.