Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ)

Дата: 16.04.2021 14:09
Кількість переглядів: 650

Фото без опису

 

 

Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно, за плату взяла на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Дитина в ДБСТ:
– зберігає статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та користується всіма відповідними пільгами;
– зберігає свої прізвище, ім’я, по батькові;
– зберігається право на житло і майно, яке їй належить; за їх збереження до досягнення дитиною повноліття відповідають органи опіки та піклування;
– виховується в дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівнів акредитації – до його закінчення.
Діти, які виховуються в ДБСТ перебувають на державному забезпеченні: кожен місяць батькам виділяються кошти на утримання вихованців, проводяться заходи з організації дитячого оздоровлення та відпочинку.
Якщо Ви виявили бажання поповнити Вашу сім’ю та допомогти дітям, які залишились без батьківської турботи, звертайтесь за АДРЕСОЮ: вул. Центральна,31, с. Потіївка.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора