Шановні земляки!
> На території області збільшилась кількість загорянь сухої трави. Ще два тижні тому в нас було трохи більше півсотні таких пожеж, а станом на сьогоднішній ранок ми маємо вже 170 таких загорянь. Зокрема, вчора одну із таких пожеж рятувальники ліквідували в місті Коростень в районі міського кладовища. Там зайнявся гектар сухої трави. Вогонь загрожував перекиданням на житлові будинки та цвинтар. Сильний вітер сприяв швидкому розповсюдженню пожежі. Силами рятувальників полум’я було зупинене на зазначеній площі і подальшого поширення вдалося уникнути.
> Зважаючи на зазначене, фахівці ДСНС закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій, не розводити багаття у вітряну погоду та не кидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку чи сміття. Треба пам’ятати, що нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум’я. І цього року ми вже маємо трьох травмованих з цієї причини.
> У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».
> Ми ж всі пам’ятаємо минулий рік – він був дуже важкий для нашого регіону. Тому рятувальники сподіваються на свідомість наших громадян і просять всіх дотримуватись зазначених правил.
> Перший заступник
> начальника Головного управління
> Олег ШАХРАЙ