від 02.04.2021 р. № 29-г

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Спеціаліста у відділі архітектурно-земельному, містобудування, ЖКГ виконавчого комітету Потіївської сільської ради

Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче бакалавра;
  • перевага надається кандидатам, які мають стаж роботи у сфері архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства та відповідну освіту.
  • упевнений користувач ПК.
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування.

2. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

3. Вимоги до компетентностей:

• -робота з великими обсягами інформації;
  • - ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
  • - особиста відповідальність;
  • - системність і самостійність в роботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Особова картка заповнена (форма П-2 ДС старого зразка) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки 4*6;
  • Копія паспорта;
  • Копія документа про освіту;
  • Копія реєстраційної картки платника податків;
  • Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, доходи за минулий рік ( роздруківка підтвердження про подачу декларації ).
  • Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225, Житомирська область, Радомишльський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок: 0975704390  - Богданевич Анатолій Анатолійович

Термін подання документів: 15 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 16 квітня 2021 року.