Вогнеборці закликають громадян бути свідомими і не випалювати сухостій!
> Переважна кількість займань на території приватних домогосподарств трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об'єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків.
> Так сьогодні вночі, об 23:55 надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Вишевичі, вул. Садова, 13. По прибуттю на місце події рятувальників дах та одна із кімнат дерев'яного житлового будинку були повністю охоплені вогнем. Приборкати пожежу вдалося о 01:10 (локалізація), ліквідувати - о 03:38. Вогонь пройшов по сухостою присадибної ділянки приватного домоволодіння та перекинувся на житловий будинок. На щастя, на момент пожежі в житловому будинку нікого не було. Матеріальні збитки та деталі виникнення пожежі наразі з'ясовуються.