Начальник Радомишльського районного сектору зустрілася з представниками служби у справах дітей та відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради з метою подальшої співпраці.

Нещодавно начальник Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області підполковник внутрішньої служби Тетяна Нестерчук зустрілася з начальником служби у справах дітей Потіївської сільської ради Альоною Костюченко та представниками  відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради, який очолює Наталія Залєвська з метою обговорення поглиблення співпраці з зазначеними відділами.

Під час  зустрічі були намічені спільні дії уповноваженого органу з питань пробації та відділів Потіївської сільської ради у сфері вирішення криміногенних потреб суб’єктів пробації.

Радомишльський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській областіЦентр пробаціїЦентр пробації