РОЗПОЧАТО ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Дата: 21.03.2021 22:42

Фото без опису

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ  УСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ СТОРОНАМ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ У СФЕРІ УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, А САМЕ КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРЕДСТАВНИКАМ ПРОФСПІЛОК, А У РАЗІ ЇХ ВІДСУТНОСТІ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКАМ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ, ІНШИМ РОБОТОДАВЦЯМ ПОТІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРО ПОЧАТОК  ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ.

Повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них у Потіївській територіальній громаді здійснює виконавчий комітет Потіївської сільської ради. Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна на електронну адресу : Pot_sovet@ukr.net або особисто до приміщення Потіївської сільської ради за адресою: 12225,  Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка, вул. Центральна  буд. 31.