Центр пробації

Радомишльський РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області налагоджує співпрацю з новоствореною Потіївської територіальною громадою.
       17 березня 2021 року начальник Радомишльського районного сектору підполковник внутрішньої служби Тетяна Нестерук зустрілася з головою Потіївської сільської ради Радомишльського району Мариною Плечко та заступником Сергієм Олішевським. Представниками були обговорені питання співпраці, які  спрямовані на ефективну взаємодію сторін щодо забезпечення органу пробації необхідною інформацією для реалізації досудової, наглядової та пенітенціарної пробації,  реалізації комунікаційної політики для підвищення рівня поінформованості й довіри у суспільстві до пробації.
        Окрім того, повідомлено було про можливість залучення представників громади до реалізації завдань пробації на місцях у якості волонтерів пробації – здійснення нагляду за засудженими та проведення з ними соціально-виховної роботи.

Радомишльський районний сектор
філії Державної установи «Центр пробації»
у Житомирській області