Проміжні місцеві вибори 28 березня 2021 року

Потіївська сільська територіальна виборча комісія, Житомирського району, Житомирської області

Постанова №4

С. Потіївка

15 год.00хв.

11березня 2021 року

Про утворення складу дільничних  виборчих комісій  проміжних місцевих виборів 28 березня  2021 року.

Керуючись статтею 34, статтею 36 частиною 1 статті 204 Виборчого кодексу України. Сільська територіальна виборча комісія постановляє :

1. Утворити склад дільничних виборчих комісій та сформувати керівний склад виборчих комісій з проміжних  місцевих виборів 28 березня 2021 року на підставі подання кандидатів у депутати сільської ради та подання голови Потіївської сільської територіальної виборчої комісії Лукашенко Галини Феліксовни.

До постанови додається : склад виборчих комісій та подання .

1. Цю постанову розмістити на офіційному сайті Потіївської ОТГ. Склад дільничних виборчих комісій розмістити на стенді офіційних повідомлень Потіївської сільської територіальної комісії.

Голова ТВК                                                                   Лукашенко Г.Ф.

Секретар ТВК                                                                 Білобровець Н.М.