від 10.03.2021 р. №  24-г

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Державного реєстратора  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради

• вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
  • упевнений користувач ПК.
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування.

2. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

• -робота з великими обсягами інформації;
  • - ефективна робота вкоманді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225, Житомирська область, Радомишльський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок:067 7657740  - Олена Григорівна Ковальчук

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 09 квітня 2021 року.

від 10.03.2021 р. № 24 -г

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради

• вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років або загальний стаж роботи не менше 5-ти років;
  • упевнений користувач ПК;
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування;

Телефон для довідок:067 7657740  - Олена Григорівна Ковальчук

Прийом заяв до 09 квітня 2021 року.

від 10.03.2021 р. №24-г

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради

• вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2-х років або загальний стаж роботи не менше 3-х років;
  • упевнений користувач ПК;
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування;