РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  10.03.2021р                           с.Потіївка                                             №   24-г

Про оголошення конкурсу на

зайняття вакантних  посад відділу

«Центр надання адміністративних послуг»

виконавчого комітету

Потіївської  сільської ради:

начальника відділу, державного реєстратора,

адміністратора.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та проходження служби, кадрового резерву та стажування» затвердженого рішенням 1 сесії 8 скликання № 13 від 20.11.2020 року,рішення 2 сесії 8 скликання № 19 від 11.12.2020року  «Про внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та проходження служби, кадрового резерву та стажування, Положення про відділ з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Потіївської сільської ради.

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади  начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради з 10 березня 2021 року»  1 штатна одиниця.
  2. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади  державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради з «10 березня 2021 року» 1 штатна одиниця.
  3. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради з «10 березня 2021 року» 1 штатна одиниця.

1. Встановити кінцевий термін подачі документів претендентам на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради  «09 квітня  2021 року».
  2. Забезпечити проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради діючій комісії при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради.
  3. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Потіївської сільської ради (додаток 1,2,3).

Сільський голова:                                                              Марина ПЛЕЧКО