У Радомишлі волонтер проводив соціально-виховну роботу із суб’єктами пробації. 08.02.2021 року для суб’єктів пробації було організовано черговий виховний захід на тему «Крок - до змін в житті», яку проводив волонтер пробації Віктор Опанасенко. Захід спрямований на попередження вчинення повторних злочинів, що кожен суб’єкт пробації, може зробити крок до змін у своєму житті, і тільки від нього самого залежать, які саме зміни з ним відбудуться. Свій шлях до змін можна розпочати з маленького кроку, і це вже буде початком його дороги до змін. До відома присутніх була донесена інформація про позитивні зміни, які можуть з ним відбутися, якщо він зробить свій перший крок у вірну сторону. Також, волонтер звернув увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркуша в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області