ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Радомишльського району Житомирської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  29.01.2021р                            с.Потіївка                                         №  14-г

«Про оголошення відкритого відбору на

посаду директора Комунального підприємства

«Потіївське мале підприємство»

Потіївської  сільської ради»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, які належать до комунальної власності Потіївської сільської ради» затвердженого рішенням виконкому від 29.01.2021 року:

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити відкритий відбір кандидатів на посаду директора Комунального підприємства «Потіївське мале підприємство» Потіївської сільської ради з «01 лютого 2021 року».
  2. Встановити кінцевий термін подачі документів претендентам на посаду « 15 лютого 2021 року».
  3. Опублікувати оголошення про відкритий відбір на офіційному веб-сайті Потіївської сільської ради (додаток 1).

Сільський голова:                                                      Марина ПЛЕЧКО