Оголошення

Потіївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Юриста виконавчого апарату Потіївської сільської ради Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;

• вільно володіє державною мовою;

• вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста (юридична);

• стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2-х років або загальний стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.

• упевнений користувач ПК.

• знання діючого законодавства України професійного спрямування.

2. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

3. Вимоги до компетентностей:

• -робота з великими обсягами інформації;

• - ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;

• - особиста відповідальність;

• - системність і самостійність в роботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• Особова картка заповнена (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• Дві фотокартки 4*6;

• Копія паспорта;

• Копія документа про освіту;

• Копія реєстраційної картки платника податків;

• Електронна декларація про доходи за минулий рік.

• Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою:

12225, Житомирська область, Радомишльський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок: 067 7657740 - Олена Григорівна Ковальчук

Термін подання документів: 15календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 28 січня 2021 року.