ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ

СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) по вул.Центральній, 1-а с.Облітки Радомишльського району Житомирської області»

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», порядку проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 №555, Потіївська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації : «Детальний план території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаною з отриманням прибутку) по вул.Центральній, 1-а с.Облітки Радомишльського району Житомирської області»

Замовник містобудівної документації: Потіївська сільська рада

Розробник містобудівної документації: ФОП Тичина Наталія Вікторівна, юридична адреса: 10002, м.Житомир вул.Довженка, 47 каб.№2.

Підстава для розроблення : рішення Потіївської сільської ради п’ятдесят першої сесії сьомого скликання №1234.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: секретар Потіївської сільської ради Ковальчук Олена Григорівна.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись за адресою: с.Потіївка вул.Центральна, 31 (архітектурно-земельний відділ) в період з 21 березня 2019 року по 22 квітня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться 22 квітня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с.Потіївка вул.Центральна, 31 у залі засідання Потіївської сільської ради.