A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Потіївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Дата: від до Скинути

Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення надає безоплатну медичну допомогу постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та дітям воїнів АТО

  Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи (консультативно - діагностичну - дітям та дорослим, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років) та дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такими, що втратили батьків у зоні АТО.

20:17 10.06.2021

Порядок АТО

https://rada.info/upload/users_files/04343903/583483965dca5f635009a89161a3a75e.pptx

12:39 09.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Які документи потрібні для переоформлення житлової субсидії згідно з новими правилами? Як і раніше, у загальному випадку, для призначення субсидії потрібно подати заяву відповідної форми і декларацію. Для отримання бланків і подання документів обов’язково особисто приходити до управління соціального захисту? Ні. Міністерство соціальної політики України вже довело до відома  структурних підрозділів з питань соціального захисту і територіальних громад нові форми бланків відповідних документів: заяви про призначення та надання житлової субсидії й декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії. Отримати їх можна безкоштовно і надаються вони у разі звернення громадянина безпосередньо до органу надання субсидій. Але їх також можна роздрукувати з сайту Міністерства соціальної політики  (у цьому людям похилого віку можуть допомогти діти, онуки, знайомі). І тоді нікуди не треба ходити. Заповнивши ці форми, можна відправити їх поштою на адресу місцевого управління соціального захисту населення (адреси управлінь вказані на сайтах регіональних органів виконавчої влади, а також на сайті Міністерства соціальної політики). 

21:33 07.06.2021

Центр пробації повідомляє

Колектив  Радомишльського РС філії ДУ «Центр пробації» прийняв участь у заходах до Міжнородного дня захисту дітей. 

06:52 03.06.2021

Оголошено XIIІ конкурс з відбору адвокатів

Оголошено XIIІ конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

06:38 03.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора