Корекційні освітні заклади на Житомирщині отримали набори для дозвілля від ЮНІСЕФ

ГО “In Touch Ukraine Fundation” передала до чотирнадцяти корекційних освітніх закладів Житомирської області групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей від Дитчого фонду ООН (ЮНІСЕФ), а також гігієнічні набори.

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

Інформуємо, що  Міністерством цифрової трансформації України у 2019 році було запущено онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта (далі – онлайн-платформа), яка наразі доступна в мережі «Інтернет» за посиланням:  https://osvita.diia.gov.ua

Житомирський районний сектор №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

У Радомишлі співробітники Житомирського районного сектору №6 разом з суб’єктами пробації прийняли участь у тематичному заході з відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 25 ЛИСТОПАДА – ОНЛАЙН-ОБГОВОРЕННЯ «ПАРТНЕРСТВО МІЖ ГРОМАДСЬКІСТЮ І ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ»

25 листопада Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» запрошує представників організацій громадянського суспільства, ініціативних груп та активних громадян партнерських громад Проєкту у Волинській, Львівській та Полтавській областях на зустріч-обговорення «Партнерство між громадськістю і органами місцевого самоврядування після 24 лютого 2022 року».

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 15 ЛИСТОПАДА – ІНФОСЕСІЯ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ ПАРТНЕРІВ РІЧНОЇ ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

15 листопада о 15:00 відбудеться інфосесія для потенційних партнерів річного програмного запиту Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД

Як повідомляє начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк, на базі Семенівської територіальної громади за участі представника Житомирської обласної військової адміністрації відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад.