Інформаційний лист

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи (консультативно - діагностичну - дітям та дорослим, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років) та з 2017 - дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такими, що втратили батьків у зоні АТО.

Неповнолітні субєкти пробації відвідали КУ « Публічна бібліотека – медіотека Радомишльської міської ради.

07 вересня 2022 року, неповнолітні підоблікові Житомирського районного сектору №6 філії ДУ «Центр пробації», відвідали  КУ «Публічна бібліотека-медіатека» Радомишльської міської ради з нагоди Дня читання книги.